Ed Sheeran zamierza zaciągnąć Taylor Swift do pubu

  Co będą później robić?

  Od prawie pół roku Ed Sheeran jest poza domem, grając wspólną trasę koncertową z *Taylor Swift. Żeby odreagować stresy związane z pracą, gwiazdor zamierza zabrać ją do tradycyjnego brytyjskiego pubu i pokazać, jak się bawi na Wyspach.

  >>> Taylor Swift i Ed Sheeran parą? Sprawdźcie dlaczego są takie podejrzenia…

  __„Od pół roku nie byłem w domu. Mam nadzieję znaleźć teraz chwilę i zabrać Taylor do prawdziwego brytyjskiego pubu. Ma przyjechać też mój kumpel, Jordan Stephens z Rizzle Kicks, więc założymy tweedowe ciuchy i będziemy bardzo brytyjscy, aż Taylor poczuje się nieswojo” – śmieje się Ed.

  >>> Ed Sheeran – żenujący wypadek… Sprawdźcie co się stało!

  Być może Ed Sheeran planuje małą zemstę na Taylor Swift, która podpuściła go na rozdaniu nagród magazynu Billboard.

  __„Nigdy wcześniej nie byłem na amerykańskiej gali muzycznej i nie wiedziałem, jak się zachować. W Wielkiej Brytanii po prostu siedzisz i pijesz. Zapytałem więc Taylor. A ona powiedziała mi, że zwyczaj jest taki, że po każdym występie lub odebraniu nagrody trzeba wstać, zacząć klaskać i tańczyć. Zrobiłem tak i oczywiście wygłupiłem się”__ – przyznał Ed.

  >>> Ed Sheeran szuka dziewczyny… Dowiedzcie się więcej!

  Ostatnio dużo plotkowało się, że Ed Sheeran i Taylor Swift mają romans, ale muzyk uciął te spekulacje, zapewniając, że to byłoby nieprofesjonalne i głupie. Wykluczyć tego jednak chyba nie można. Myślicie, że byliby fajną parą?

  Środa, 12. Czerwca 2013