Młodzieżowa i wyluzowana Shakira na okładce ELLE

  Dzięki miłości odzyskała wiarę! [foto]

  Shakira trafiła na okładkę lipcowego numeru amerykańskiego wydania ELLE i udzieliła magazynowi wywiadu, w którym zdradziła, że miłość do Gerarda Piqué pozwoliła jej odzyskać wiarę!

  >>> Shakira i Gerard przedstawiają swojego synka! Zobaczcie!

  Na okładkę pisma trafiło bardzo młodzieżowe zdjęcie Shakiry. Gwiazda ma na sobie krótkie, czarne szorty i koszulkę z nadrukami. Piosenkarka pozuje z rękami włożonymi w kieszenie. W magazynie z kolei można zobaczyć bardziej elegancką Shakirę, w czarnych, dopasowanych do figury sukienkach, w których gwiazda wygląda bardzo zmysłowo.

  >>> Shakira robi imprezę online… O co chodzi? KLIK!

  __„Istnienie Boga może potwierdzić tylko miłość. Kiedyś straciłam wiarę i stałam się agnostyczką. To był bardzo trudny okres, bo wychowałam się w religijnej rodzinie. W moim życiu nie było miłości i zaczęłam myśleć, że Bóg nie istnieje. Wtedy poznałam jednak Gerarda i znów zaświeciło dla mnie słońce”__ – wyznała Shakira.

  >>> Shakira chwaliła się swoim brzuszkiem! Zobaczcie foty!

  Shakira i Gerard Piqué mają syna, który nazywa się Milan. Gwiazda przyznała też, że nie jest przywiązana do żadnego gatunku muzycznego i nigdy nie wie, jaka będzie jej kolejna płyta.

  __„Nie mam pojęcia, w jaką stronę chcę pójść muzycznie, ale nie przeszkadza mi to, bo nie jestem przywiązana do żadnego gatunku”__ – przyznała gwiazda.

  Zobaczcie zdjęcia Shakiry z ELLE. Jak na nich wypadła?

  Piątek, 14. Czerwca 2013