Rodzice Miley Cyrus się rozwiodą?

  Czy ich problemy małżeńskie mogą mieć wpływ na związek gwiazdy z Liamem Hemsworthem?

  Podczas gdy w mediach huczy od plotek o rzekomym kryzysie w związku Miley Cyrus z jej narzeczonym, wygląda na to, że prawdziwe problemy mają rodzice piosenkarki.

  >>> Miley Cyrus odnalazła swój styl? Klikajcie po szczegóły!

  Jak poinformował serwis TMZ, mama Miley – Tish – złożyła w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód z tatą gwiazdy, Billym Ray’em.
  To nie pierwszy raz, kiedy pojawiają się informacje o problemach małżeńskich państwa Cyrus. W 2010 roku Billy Ray złożył wniosek o rozwód, ale ostatecznie para doszła do porozumienia. Tish i Billy są małżeństwem od 19 lat i mają razem piątkę dzieci, z których oczywiście najbardziej znana jest Miley. Podobno to właśnie sława córki stanowiła duży problem dla całej rodziny.

  >>> Miley Cyrus poucza Justina Biebera! O co chodzi? Sprawdźcie!

  Wczoraj (czwartek, 13 czerwca) Miley wysłała swojemu tacie wiadomość na Twitterze: „@billyraycyrus, ponieważ twój telefon i email najwyraźniej nie działają, może wolisz komunikować się w taki sposób”. Ała, wygląda na to, że Billy Ray nagrabił sobie nie tylko u żony, ale i u córki.

  >>> Miley Cyrus topless! Zobaczcie foty!

  Jak myślicie, czy rodzice Miley się pogodzą? Czy ich problemy małżeńskie mogą mieć wpływ na związek gwiazdy z Liamem Hemsworthem?

  Piątek, 14. Czerwca 2013