Synowie Britney wystąpią w teledysku!

  To dla nich nagrała piosenkę o Smerfach!

  Britney Spears nagrała piosenkę „Ooh La La” na potrzeby drugiej części filmu o Smerfach. Jej synowie są wielki fanami niebieskich ludków i to specjalnie dla swoich dzieci gwiazda postawiła wziąć udział w tym projekcie.

  >>> Britney Spears chce mieć córkę! Sprawdźcie o czym jeszcze marzy piosenkarka!

  „Nagrałam te piosenkę dla moich synów. Oni mają świra na punkcie Smerfów. Kiedy jeszcze dowiedziałam się, że obaj wystąpią w teledysku, to nie mogłam odmówić. Moi synowie wypadli świetnie na planie” – zapewniła Britney.

  >>> Britney ma łuszczycę? Zobaczcie foty!

  Britney ma dwóch synów, siedmioletniego Seana Prestona i o rok młodszego Jaydena Jamesa. Gwiazda pracuje teraz nad swoją ósmą solową płytą. Wcześniej mówiło się, że ma być bardziej hip-hopowa, ale wydaje się, że jej koncepcja ciągle ewoluuje.

  >>> Sztuczny uśmiech Britney Spears! Obejrzyjcie galerię!

  „To będzie zdecydowanie inny album i zaskoczy wszystkich. Chcę do niego podejść zupełnie inaczej. Na pewno będzie można usłyszeć na nim dużo gitar” – przyznała gwiazda.

  Płyta ma ukazać się jeszcze pod koniec tego roku. Z kolei wśród wykonawców ścieżki dźwiękowej do „Smerfy 2” znaleźli się między innymi Nelly Furtado i Austin Mahone. Film wejdzie do kin w Polsce na początku sierpnia, piosenki z niego mają mieć premierę jeszcze w czerwcu.

  Wtorek, 18. Czerwca 2013