Katy Perry ciągle kocha Johna Mayera?!

  To dlaczego tyle czasu spędza z Robertem Pattinsonem?

  Katy Perry pierwszy raz w karierze trafiła na okładkę magazynu Vogue. Udzieliła także pismu wywiadu, w którym przyznała, że ciągle kocha Johna Mayera, ale obecnie jest szczęśliwą singielką.

  W magazynie znalazła się także sesja zdjęciowa Katy Perry i trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie. Piosenkarka pozuje na tle zabudowań wiejskich i przyrody. Ma na sobie różne sukienki. W każdej wygląda bardzo elegancko i kobieco. Świetnie prezentuje się w kwiecistych, bardzo efektowych sukniach. Równie dobrze jest jej też w skórzanej, czerwonej spódnicy i czarnym sweterku.

  „Mój związek z Johnem Mayerem nie był próbą odreagowania po nieudanym małżeństwie z Russellem Brandem. Byłam szalenie zakochana w Johnie i nadal jestem. To prawdziwa miłość” – zapewniła Katy.

  Skoro Katy ciągle kocha Johna, to dlaczego go zostawiła? I dlaczego spędza tak dużo czasu z Robertem Pattinsonem? Oczywiście mogą to być spotkania czysto towarzyskie, ale milczenie Roberta i Katy w tej sprawie daje do myślenia. Piosenkarka zdradziła za to, dlaczego rozstała się ze swoim mężem.

  „Russell jest bardzo sprytny, zakochałam się w nim i wyszłam za niego. Nasz związek miał być oparty na równości, ale on nie potrafił tak funkcjonować. Przeszkadzało mu to, że odnoszę sukcesy, że jestem w trasie koncertowej i nie ma mnie w domu. Miałam dość.” – przyznała Katy.

  „Nie jestem teraz w żadnym związku. Sama budzę się w łóżku. Jestem jednak szczęśliwa. Wiem też, że kolejna miłość przyjdzie i wszystko będzie tak, jak powinno” – zapewniła Katy.

  Zobaczcie zdjęcia Katy z Vogue’a! Myślicie, że tą wymarzoną miłością Katy może być Robert Pattinson?

  Środa, 19. Czerwca 2013