Little Mix mają swój styl!

 • Kilka dni temu Little Mix wystąpiły na Isle Of Wight Festival! Dziewczyny jak zwykle pokazały, że ich stylizacje są porządnie przemyślane!

 • Obejrzyjcie zdjęcia Little Mix z występu na Isle of Weight! Stylówka której dziewczyny podoba Wam sie najbardziej?

 • Stylizacja Perrie Edwards (dziewczyny Zayna Malika z One Direction) była w ulicznym stylu! Naszym zdaniem prezentowała się świetnie!

 • Leigh-Anne Pinnock wyglądała pięknie w afro, krótkiej bluzeczce odkrywającej jej zgrabny brzuch i w bardzo seksownych legginsach.

 • Jade Thirlwall wybrała spodnie w kratę, to był orginalny pomysł, który się opłacił, dziewczyna wyglądała bardzo fajnie!

 • Jesy Nelson założyła czarno-białą tunikę, krótkie legginsy, zakolanówki i trapery! Ostra stylówka! Która z dziewczyn wyglądała najlepiej?

 • Najpopularniejsze wideo

  Obejrzyjcie fotki z ich występu! Która z dziewczyn wyglądała najlepiej?

  Kilka dni temu Little Mix wystąpiły na Isle Of Wight Festival! Dziewczyny jak zwykle pokazały, że ich stylizacje są porządnie przemyślane! Każda z piosenkarek wyglądała świetnie!

  Perrie Edwards (dziewczyna Zayna Malika z One Direction) wybrała czarną, krótką koszulkę, spodnie w tym samym kolorze, do tego zawiesiła sobie na biodrach koszulę. Jej stylizacja była w ulicznym stylu, według nas prezentowała się świetnie!
  Leigh-Anne Pinnock wyglądała pięknie w afro, krótkiej bluzeczce odkrywającej jej zgrabny brzuch i w bardzo seksownych legginsach.

  Jade Thirlwall wybrała spodnie w kratę, to był orginalny pomysł, który się opłacił, dziewczyna wyglądała bardzo fajnie! Jesy Nelson założyła czarno-białą tunikę, krótkie legginsy, zakolanówki i trapery! Ostra stylówka!

  Która dziewczyna według Was wyglądała najlepiej? Obejrzyjcie galerię!

  Czwartek, 20. Czerwca 2013