Austin Mahone: luz vs elegancja

 • Obejrzyjcie zdjęcia Austina Mahone! W jakim stylu piosenkarz wygląda lepiej? Elegancja vs luz!

 • Kilka dni temu Austin Mahone pojawił się na gali MuchMusic Video Awards 2013. Na to wydarzenie chłopak założył marynarkę, koszulę i eleganckie, czarne spodnie.

 • Siedemnastoletni Austin wyglądał naszym zdaniem bardzo dojrzale i seksownie! A jak Wam się podoba ta stylizacja?

 • Tego samego dnia, ale już w innych okolicznościach, bo na targach Licensing Expo artysta wybrał luźną stylówkę! Trzeba przyznać, że i w takich ciuchach wyglądał nieźle!

 • A Wam która stylówka podoba się bardziej? Wolicie eleganckiego Austina czy wyluzowanego?

 • Najpopularniejsze wideo

  W jakiej stylówie piosenkarz prezentuje się lepiej?

  Kilka dni temu Austin Mahone pojawił się na gali MuchMusic Video Awards 2013. Na to wydarzenie chłopak założył marynarkę, koszulę i eleganckie, czarne spodnie.

  Piosenkarz wyglądał świetnie! Siedemnastoletni Austin wyglądał bardzo dojrzale i seksownie! Fajnie wyglądały podwinięte rękawy i okulary przeciwsłoneczne zawieszone na kieszeni spodni!

  Tego samego dnia, ale już w innych okolicznościach, bo na targach Licensing Expo artysta wyglądał zupełnie inaczej! Mahone zaprezentował się w luźnej stylówce – t-shirt, czapeczka na głowie, czarne spodnie i sportowe buty! W tym stroju wyglądał już na swój wiek! Trzeba przyznać, że i w takich ciuchach wygląda naprawdę nieźle!

  A Wy którą stylizację wolicie? Obejrzyjcie galerię!

  Piątek, 21. Czerwca 2013