Minionki rozrabiają... z gwiazdami!

 • W sobotę (22 czerwca) w Los Angeles odbyła się światowa premiera filmu „Minionki rozrabiają”. Gwiazdy chętnie fotografowały się w towarzystwie żółtych maskotek Minionków.

 • Na premierze filmu "Minionki rozrabiają" mogliśmy zobaczyć między innymi Mirandę Cosgrove, której głosem mówi filmowa Margo. Mirandę kojarzyć możecie z serialu Nickelodeona iCarly.

 • Miranda ubrana była w seksowną, niebieską sukienkę.

 • Top kreacji był częściowo w cielistym kolorze, co sprawiało, jakby składał się na nią sam biustonosz. Dopiero, gdy przyjrzymy się dokładniej zobaczymy, że materiał zakrywał ciało gwiazdy po szyję.

 • 20-letnia Miranda Cosgrove miała na nogach dość wysokie szpilki. Sexy!

 • W towarzystwie Minionków chętnie pozował także Pharrell Williams, który jest autorem piosenki „Happy”, która trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu. Muzyk „wyletnił” się – na imprezie wystąpił w krótkich spodenkach!

 • Na żółtym dywanie pojawiła się także seksowna Christina Milian w towarzystwie swojej ślicznej córeczki. Piosenkarka i aktorka miała na sobie czarno-białą sukienkę marki Chargrels.

 • Na premierze pojawił się także Ken Jeong, komik, którego kojarzyć możecie m.in. z „Kac Vegas”. W „Minionki rozrabiają” jego głosem mówi Floyd.

 • Nie mogło oczywiście zabraknąć grającego główną rolę Steve’a Carrella, który użycza swojego głosu Gru.

 • Najpopularniejsze wideo

  Na premierze filmu z maskotkami chętnie pozowali Miranda Cosgrove, Pharrell i Steve Carell

  W sobotę (22 czerwca) w Los Angeles odbyła się światowa premiera filmu „Minionki rozrabiają” (druga część komedii „Jak ukraść Księżyc”, polska premiera zaplanowana jest na 12 lipca). Gwiazdy, które użyczały swoich głosów bohaterom filmu, chętnie fotografowały się w towarzystwie żółtych maskotek tytułowych Minionków.

  Na żółtym dywanie mogliśmy zobaczyć między innymi Mirandę Cosgrove, której głosem mówi filmowa Margo. Gwiazda znana wcześniej głównie z serialu „iCarly” na antenie stacji Nickelodeon ubrana była w seksowną, niebieską sukienkę. Top kreacji był częściowo w cielistym kolorze, co sprawiało wrażenie, jakby składał się na nią sam biustonosz. Dopiero, gdy przyjrzymy się dokładniej zobaczymy, że materiał zakrywał ciało gwiazdy aż po szyję.

  20-letnia Miranda Cosgrove miała na nogach dość wysokie szpilki. Widać, że nie jest już gwiazdą telewizji dziecięcej – to dojrzała aktorka!

  W towarzystwie Minionków *chętnie pozował także Pharrell Williams, *autor piosenki „Happy”, która trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu. Muzyk* „wyletnił” się* – na imprezie wystąpił w krótkich spodenkach!

  Na żółtym dywanie pojawiła się także seksowna Christina Milian w towarzystwie swojej ślicznej córeczki. Piosenkarka i aktorka miała na sobie czarno-białą sukienkę marki Chargrels.

  Na premierze pojawił się także Ken Jeong, komik, którego kojarzyć możecie m.in. z „Kac Vegas”. W „Minionki rozrabiają” jego głosem mówi Floyd.

  Nie mogło oczywiście zabraknąć grającego główną rolę Steve’a Carella, który użycza swojego głosu Gru.

  Poniedziałek, 24. Czerwca 2013