Miley Cyrus grozi ojcu na Twitterze!

  Znienawidziła go za to, że zostawił jej matkę?

  Miley Cyrus najwyraźniej nie najlepiej znosi rozwód rodziców. Z ojcem Billym Rayem komunikuje się ostatnio przez Twittera. Ostatnio zagroziła mu za pomocą tego portalu społecznościowego, że zdradzi jego tajemnicę!

  >>> Rodzice Miley Cyrus się rozwiodą? Klikajcie po szczegóły!

  __„Billy Ray Cyrus, ponieważ nie odpowiadasz na moje wiadomości, daję ci godzinę na powiedzenie prawdy, albo ja zrobię to za ciebie”__ – napisała Miley.

  Rodzice Miley, Tish i Billy Ray Cyrusowie rozwodzą się. Para miała rozwieść się w 2010 roku, ale wtedy jakoś się dogadali. Teraz jednak ich drogi rozeszły się definitywnie. Miley nie może się ostatnio skontaktować z ojcem, który nie odbiera od niej telefonów i nie odpisuje na mejle!

  >>> Miley Cyrus topless! Zobaczcie zdjęcia!

  Można się domyślać, że wpis z Twittera dotyczy tego, że Billy Ray zdradzał Tish. Miley najwyraźniej opowiedziała się po stronie matki. Plotkuje się, że ojciec piosenkarki związał się z Dylis Croman. Być może Miley chce, żeby ojciec przyznał się publicznie, dlaczego zostawił jej matkę?

  >>> Miley Cyrus w łóżku z Harrym Stylesem! Sprawdźcie fotki!

  Miley też nie układa się najlepiej. Najprawdopodobniej jej związek z Liamem Hemsworthem rozpadł się. Ostatnio spekulowano jednak, że na Miley ma ochotę Justin Bieber.

  Małżeństwo powinno być ze sobą na dobre i złe, czy raczej rozstać się, jak pojawią się problemy?

  Środa, 26. Czerwca 2013