Miley Cyrus zatrudniła fankę!

  Chwyt marketingowy, czy dobry ruch, żeby mieć superpracownika?

  Miley Cyrus zatrudniła swoją fankę jako asystentkę. Gwiazda nie zna swojego planu dnia i potrzebuje kogoś, kto będzie ją o wszystkim informował.

  Fanka była jej stalkerką, czyli osobą, która obsesyjnie śledzi i zna każdy szczegół życia. Gwiazda esemesowała z nią przez kilka miesięcy i postanowiła zatrudnić, bo uznała, że ktoś taki jest jej potrzebny!

  >>> Miley Cyrus topless! Zobaczcie!

  Fanka zamieszka z matką Miley, Tish i będzie pracować dla gwiazdy przez lato. Na razie nie ujawniono tożsamości dziewczyny. Nie wiadomo też, skąd ona pochodzi.

  >>> Miley Cyrus odnalazła swój styl? Zobaczcie jej stylówkę!

  __„Nikt mi niczego nie mówi. Nigdy nie wiem, co mam robić danego dnia. *Zawsze dowiaduję się wszystkiego jako ostatnia. A ta dziewczyna po prostu wszystko wie. Z jej pomocą złamaliśmy zabezpieczenia Vevo! Będzie mi pomagać ogarniać sprawy. Mam tyle spraw na głowie, że chyba mogłabym zatrudnić wszystkich moich fanów”__ – powiedziała Miley.

  >>> Miley Cyrus kocha krótkie włosy! Przeczytajcie co o nich mówi!

  Miley przyznała też, że zanim zatrudniła fankę, to pisała do niej tyle razy, że chyba bardziej zaczęła wkrurzać fankę niż ona ją! Chcielibyście być na miejscu tej dziewczyny i pracować dla Miley Cyrus?

  Czwartek, 27. Czerwca 2013