Eminem wspomina, że był bliski śmierci

W 2008 roku był przekonany, umrze przez swoje uzależnienie od środków przeciwbólowych.

Eminem był przekonany, że uzależnienie od leków go zabije.
Przypomnijmy, że w 2008 roku 40-letni dziś raper musiał zgłosić się na odwyk. Teraz wspomina, że w czasie uzależnienia miewał myśli samobójcze i że był to moment, w którym upadł najniżej w swoim życiu.

>>> Eminem pobił światowy rekord! W czym? KLIK!

W dokumencie pt. „Jak zarobić pieniądze sprzedając dragi” Eminem mówi: „Kiedy zażyłem Vicodin [mocny środek przeciwbólowy, przyp.red.] po raz pierwszy, ogarnęło mnie uczucie ulgi. Wszystko dookoła stało się mięciutkie, a ja nie odczuwałem żadnego bólu”.

>>> Wielka sztama P!nk z Eminemem! Sprawdźcie szczegóły!

„Nie potrafię powiedzieć, w którym momencie stało się to dla mnie problemem” – opowiada dalej raper. „Po prostu pamiętam, że lubiłem to uczucie coraz bardziej. Ludzie próbowali przekonać mnie, że mogę mieć kłopoty, ale nie chciałem im wierzyć: przecież w końcu nie wstrzykiwałem sobie heroiny, ani nie wciągałem koki, nie paliłem cracka”.

>>> Eminem rzuca kino! Dowiedzcie się więcej!

W 2008 roku Marshall Mathers trafił do szpitala. Był bliski śmierci, jego organy wewnętrzne odmówiły posłuszeństwa. Dziś Eminem jest wolny od nałogu, ale odwyk był dla niego dużym wyzwaniem.

>>> Eminem karmiony owocami przez dinozaury?! O co chodzi? KLIK!

Teraz raper może powiedzieć: ___„Wtedy nie mogłem uwierzyć, że ktokolwiek może być szczęśliwy bez żadnych wspomagaczy. Teraz mogę przekonać każdego: jest naprawdę lepiej”__.

Sobota, 29. Czerwca 2013