Bieber chce się młodo ożenić i mieć dzieci

Nadal jest wierny swoim ideałom. Kim będzie szczęściara, która zdobędzie jego serce?

Kiedy po zakończeniu poważnego związku z Seleną Gomez Justin Bieber rozpoczął życie imprezowicza, można było przypuszczać, że porzucił swoje dawne ideały. Teraz jednak muzyk zapewnia, że nadal wierny jest wartościom którym zawsze hołdował, a jego największym marzeniem jest założyć rodzinę.

>>> Justin Bieber zmężniał! Zobaczcie zdjęcia!

W nowym numerze Us Weekly Biebs wyznaje, że chciałby wcześnie znaleźć sobie żonę i szybko mieć dzieci. Justin twierdzi, że wzorem dla niego są w tym względzie jego dziadkowie.

>>> Justin Bieber pokazuje rowek! Sprawdźcie to!

„Związek moich dziadków, Bruce’a i Diane Dale, to wzór do którego dążę. Nadal się bardzo kochają, nawet po tylu latach!” – opowiada Bieber. „Kiedy będę w ich wieku, nadal chcę być zakochany w swojej żonie, tak jak mój dziadek kocha moją babcię”.
Justin skomentował też swoje rozstanie z Seleną Gomez. „O ile ludzie postępują ze sobą delikatnie podczas zerwania, nie widzę powodów, by nie mieli się potem przyjaźnić”. To zdanie wyjaśniać może, czemu ostatnio Biebs coraz częściej widywany bywa w towarzystwie Seleny – tak często, że prowokuje plotki na temat ich rzekomego powrotu do siebie.

Uważacie, że Bieber byłby dobrym mężem i ojcem?

Poniedziałek, 01. Lipca 2013