Tiesto nie nagra kawałka dla Rihanny

W przeciwieństwie do Davida Guetty i Calvina Harrisa nie ma zamiaru „przedzierać się do mainstreamu”…

Tiesto uznawany jest za jednego z najlepszych DJów na świecie. Co odróżnia go od kolegów z branży takich, jak David Guetta czy Calvin Harris? Muzyk nie jest zainteresowany współpracą z popularnymi wokalistami i nie zamierza na ich barkach przepychać się do mainstreamu.

>>> Tiesto zremiksował piosenkę duetu Icona Pop! Sprawdźcie!

Tiesto pracuje obecnie nad nowym albumem. Jego poprzednia płyta, „Kaleidoscope”, ukazała się w 2009 roku. Na nowym krążku pojawią się jednak współprace z nikim znanym.

>>> Tiësto gra… Co? Odpowieź tutaj!

__ „Nie chcę produkować kawałków dla innych ludzi tylko po to, by zarobić kasę”__ – powiedział niedawno Tiesto w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone. „Współpraca ze znanymi gwiazdami ma dla mnie sens tylko wtedy, jeśli wniesie coś do piosenki”.

>>> Rita Ora spotyka się z Calvinem Harrisem? Szczegóły TUTAJ!

Co w takim razie zrobiłby Tiesto, gdyby zgłosiła się do niego Rihanna z prośbą o pomoc w nagraniu kawałka? DJ twierdzi, że by odmówił. „Nic nie łączy mnie z tymi popowymi gwiazdami, nie dogaduję się z nimi” – mówi.

Jak myślicie, czy Tiesto mówi tak dlatego, że po prostu nikt ze znanych ludzi nie złożył mu takiej propozycji, czy naprawdę gardzi show biznesem i ma na względzie tylko dobro muzyki?

Wtorek, 02. Lipca 2013