Demi Lovato wraca do modowej gry!

 • Po ostatnich dość nudnych stylizacjach, Demi Lovato wraca do modowej gry. Sprawdźćie jak gwiazda prezentowała się w sesji dla kanadyjskiej edycji magazynu Fashion!

 • Pierwsza stylizacja pokazuje Lovato w czerwono-czarnej koronkowej sukience zakrywającej szczelnie ciało gwiazdy, ale podkreślającej jej kształty.

 • W kolejnej odsłonie widzimy piosenkarkę w białym trenczu z podkreślonymi ramionami. Styliści pozostawili naszej wyobraźni to, co jest pod płaszczem...

 • Kolejna stylizacja to odważna sukienka wykonana ze złotych cekinów. Widać, że kreacja eksponuje dekolt artystki, ale na zdjęciu Demi akurat stoi do nas bokiem.

 • Na kolejnym zdjęciu widzimy Demi w bardzo kobiecym topie – czarnym z białym kołnierzem. Tu widzimy już w pełnej krasie dekolt piosenkarki!

 • Kolejna kreacja to kwiatowa sukienka a’la lata 50!

 • W którym stroju Demi wygląda według Was najlepiej?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie jej świetne stylizacje!

  Po ostatnich dość nudnych stylizacjach, Demi Lovato wraca do modowej gry. Wczoraj pokazaliśmy zdjęcie gwiazdy na okładce Cosmopolitana. Dziś będziecie mogli zobaczyć jak gwiazda prezentowała się w sesji dla kanadyjskiej edycji magazynu Fashion!

  Demi wystąpiła na łamach tego czasopisma w bardzo ekskluzywnych, eleganckich strojach z wyższej półki. W stylizacjach przeważają proste, czarno-białe kreacje, niekiedy pojawia się kolor złoty, koronka czy motywy kwiatowe.

  Pierwsza stylizacja pokazuje Lovato w czerwono-czarnej koronkowej sukience zakrywającej szczelnie ciało gwiazdy, ale podkreślającej jej kształty. Demi wygląda tu bardzo tajemniczo.

  W kolejnej odsłonie widzimy piosenkarkę w białym trenczu z podkreślonymi ramionami. Styliści pozostawili naszej wyobraźni to, co jest pod płaszczem…

  Kolejna stylizacja to odważna sukienka wykonana ze złotych cekinów. Widać, że kreacja eksponuje dekolt artystki, ale na zdjęciu Demi akurat stoi do nas bokiem.

  Na kolejnym zdjęciu widzimy Demi w bardzo kobiecym topie – czarnym z białym kołnierzem. Tu widzimy już w pełnej krasie dekolt piosenkarki, którego ozdobą jest wielki kryształowy wisiorek.

  Kolejna kreacja to kwiatowa sukienka a’la lata 50.

  W którym stroju Demi wygląda według Was najlepiej?

  Wtorek, 02. Lipca 2013