Edowi Sheeranowi nie dawano szans na karierę

Powód? Wygląd muzyka. Wytwórnie nie chciały „rudego i pulchnego”…

Ed Sheeran to niesamowicie utalentowany chłopak, ale nie było mu łatwo zacząć karierę.

>>> Ed Sheeran szuka dziewczyny! Sprawdźcie szczegóły!

Muzyk przyznaje, że kiedy zgłaszał się do wytwórni płytowych, by zaprezentować swoje dokonania, większość na początku nie chciała z nim nawet rozmawiać, ani go wysłuchać. Powodem był wygląd muzyka.
To porąbane, ale niestety prawdziwe. Szefowie wytwórni uznawali, że „rudy i pulchny” Ed jest przegrany na starcie przez swoją specyficzną urodę. „Gdziekolwiek nie poszedłem, wszędzie mówiono mi, że piosenka „The A Team” nie ma szans stać się hitem. A tak naprawdę chodziło o to, że z moim wyglądem ciężko byłoby prowadzić marketing” – opowiada teraz Sheeran.

>>> Ed Sheeran zamierza zaciągnąć Taylor Swift do pubu! Po co? KLIK!

Ed się poddawał nie jednak. Na szczęście ktoś docenił jego talent i teraz to on może śmiać się z wytworni, które nie chciały z nim rozmawiać. Czy jest mu jednak przykro z powodu tego, że był skreślany przez swój wygląd? „Nauczyłem się, że i tak lepiej jest być innym, by wyróżniać się z tłumu” – mówi Sheeran. Możemy tylko przytaknąć – Ed jest jak najbardziej wyjątkowy, i jeśli chodzi o talent i o wygląd!

>>> Ed Sheeran oddał piosenki chłopakom z 1D! Dlaczego? Dowiedzcie się!

Jak to dobrze, że Ed nie przejął się krytycznymi opiniami i walczył o swoje marzenia! „Można osiągnąć wszystko, jeśli tylko się tego chce” – mówi teraz Ed.
Zapamiętajcie więc – silna wola i marzenia są w stanie pokonać każdą ładną buźkę!

Czwartek, 04. Lipca 2013