Jay-Z, Timbaland, Nick Cannon, Raekwon...

 • Przedwczoraj (3 lipca) w Nowym Jorku odbyła się impreza Samsunga. Sprawdźcie kto pojawił się na tym wydarzeniu!

 • Zobaczcie jak Jay-Z prezentował się przedwczoraj na imprezie Samsunga! Kto jeszcze pojawił się na wydarzeniu? Obejrzyjcie zdjęcia!

 • Jay-Z założył marynarkę, biały t-shirt, ciemne spodnie i wielki, złoty łańcuch. Wyglądał bardzo fajnie, ale naszym zdaniem biżuteria była lekko przesadzona...

 • Timbaland w swojej stylizacji prezentował się dość komicznie! Biało-morelowy zestaw nie był dopasowany do sylwetki muzyka.

 • Nick Cannon (mąż Mariah Carey) prezentował się rewelacyjnie. Przystojniak miał na sobie niezłą bluzę, dżinsy i sportowe buty w panterkę.

 • Wśród gości znalazł się również Raekwon, członek zespołu Wu-Tang Clan. Raper postawił na totalny luz – spodnie dresowe, zwykły t-shirt i czapeczka. Który z gości wyglądał według Was najlepiej?

 • Najpopularniejsze wideo

  Wszyscy na jednej imprezie!

  Przedwczoraj (3 lipca) w Nowym Jorku odbyła się impreza Samsunga. Na wydarzenie przybył między innymi Jay-Z, który założył marynarkę, biały t-shirt, ciemne spodnie i wielki, złoty łańcuch. Wyglądał bardzo fajnie, ale naszym zdaniem biżuteria była lekko przesadzona…

  Na zdjęciach z imprezy widać również Timbalanda, który w swojej stylizacji wyglądał dość komicznie…Biało-morelowy zestaw nie był dopasowany do sylwetki muzyka. Za to Nick Cannon (mąż Mariah Carey) prezentował się rewelacyjnie. Przystojniak miał na sobie niezłą bluzę, dżinsy i sportowe buty w panterkę.

  Wśród gości znalazł się również Raekwon, członek zespołu Wu-Tang Clan. Raper postawił na totalny luz – spodnie dresowe, zwykły t-shirt i czapeczka. Naszym zdaniem jego stylówa była świetna.

  Obejrzyjcie galerię i oceńcie, który z chłopaków prezentował się najlepiej?

  Piątek, 05. Lipca 2013