Ostra Kristen Stewart w skórzanych rękawiczkach...

 • Kristen Stewart pojawiła się na pokazie Chanel podczas tygodnia mody w Paryżu. Zobaczcie jak wyglądała!

 • Sprawdźcie jak Kristen Stewart wyglądała podczas pokazu mody Chanel... Obejrzyjcie zdjęcia!

 • Aktorka miała na sobie biały, dwurzędowy żakiet, spod którego wystawała króciutka spódniczka. Do tego dobrała czarne, wysokie szpilki i rękawiczki... Ten ostatni element dodał stylizacji pikanterii.

 • Gwiazda wyglądała ostro, rockowo i seksownie. Do tego mocny makijaż oczu i upięte włosy – wszystko prezentowało się bardzo elegancko.

 • Gdyby nie rękawiczki, można by powiedzieć, że to bardzo grzeczny strój... Co Wy sądzicie o tej stylizacji?

 • Najpopularniejsze wideo

  Obejrzyjcie jej stylówkę!

  Kilka dni temu Kristen Stewart pojawiła się na pokazie Chanel podczas tygodnia mody w Paryżu. Gwiazda ostatnio trochę rzadziej gościła na salonach, być może ma to związek z rozstaniem z Robertem Pattinsonem… W Paryżu wyglądała bardzo seksownie, jakby chciała pokazać, że nie przejmuje się problemami miłosnymi!

  Aktorka miała na sobie biały, dwurzędowy żakiet, spod którego wystawały króciutkie spodenki. Do tego dobrała czarne, wysokie szpilki i rękawiczki… Ten ostatni element dodał stylizacji pikanterii. Gwiazda wyglądała ostro, rockowo i seksownie. Do tego mocny makijaż oczu i upięte włosy – wszystko prezentowało się bardzo elegancko. Gdyby nie rękawiczki, można by powiedzieć, że to bardzo grzeczny strój… Co Wy sądzicie o tej stylizacji? Obejrzyjcie galerię!

  Sobota, 06. Lipca 2013