Rihanna w odważnych strojach, pokazuje fragment piersi!

  Na zdjęciach z Instagrama, zrobionych przez piosenkarkę m.in. w Polsce widać więcej, niż by może wypadało…

  W ciągu ostatnich kilku dni Rihanna wrzuciła na swój profil na Instagramie kilka swoich zdjęć w odważnym, bardzo modnym czarno-białym kostiumie. Jedno z nich widzieliście już na pewno – to to, podpisane „Hello Poland”, na którym widać gwiazdę wysiadającą z samolotu.

  >>> Rihanna jako Marilyn Monroe! Zobaczcie zdjęcia!

  Czarno-biały strój odsłania szczupły, umięśniony brzuszek gwiazdy. Na innych zdjęciach widać jednak, że odsłania także coś więcej… Na kolejnych fotkach dodanych przez Riri widać wyeksponowane piersi, sfotografowane od dołu!

  >>> Rihanna dostała butelką! Zobaczcie to!

  Czyżby Rihanna odkryła alternatywę dla głębokiego dekoltu, wybieranego najczęściej przez kobiety, które chcą nęcić swoimi wdziękami? Zamiast górnej części piersi, pokazuje ich dół. Nadal nie widać sutków, dlatego strój można uznać za „dopuszczalny”. Musimy jednak przyznać, że kostium jest bardzo odważny i pozostawia spore pole do wyobraźni.

  >>> Rihanna znów pokazuje tyłek! Zobaczcie zdjęcia!

  Na pozostałych zdjęciach z Polski widzimy Rihannę na terenie festiwalowym Open’era, na koncercie Kings of Leon. Na fotce dodanej wczoraj widzimy smutną Riri w kostiumie kąpielowym, z podpisem: „Chciałam dziś poplażować Nie udało się”. Podobno piosenkarka nie mogła spokojnie posiedzieć nad morzem z powodu namolnych fanów…

  Poniedziałek, 08. Lipca 2013