Beyonce nie przyszła na ślub ojca

  Podobno miała inne zobowiązania, ale to brzmi raczej jak wykręt...

  Beyonce i jej siostra Solange nie przyszły na ślub swojego ojca.
  Tata sióstr Knowles, Matthew, ożenił się w zeszłą sobotę (30 czerwca) w Houston z byłą modelką Geną Charmaine Avery. Obie piosenkarki twierdziły, że miały już „wcześniejsze zobowiązania”, jednak można się domyślać, że po prostu nie chciały uczestniczyć w ceremonii.

  >>> Beyonce nie rozstaje się z córką! Sprawdźcie co wymyśliła!

  Sprawdziliśmy – żadna z sióstr nie miała tego dnia koncertu. Beyonce noc wcześniej wystąpiła w Las Vegas, ale gdyby się postarała, spokojnie zdążyłaby do Teksasu na ślub ojca. Solange 2 dni wcześniej była jeszcze w Europie (występowała w Glastonbury), ale również dotarłaby na 30 czerwca do USA.

  >>> Beyonce pokazuje płaski brzuch! Zobaczcie zdjęcia!

  Matthew Knowles rozstał się z mamą piosenkarek w 2009 roku po tym, jak wyszło na jaw, że ma romans i dziecko z aktorką Alexandrą Wright. Być może Beyonce i Solange nie potrafiły wybaczyć mu zdrady wobec matki, a może same czuły się zdradzone.

  >>> Beyonce i Solange wspólnie wychowują dzieci… Przeczytajcie o tym więcej!

  Ojciec Beyonce miał ogromny wpływ na karierę piosenkarki, między innymi to jemu gwiazda zawdzięcza sukces. Matthew Knowles był też oficjalnie menadżerem Bey do 2011 roku. Potem jego rolę przejął mąż piosenkarki, Jay-Z.

  Poniedziałek, 08. Lipca 2013