Nicki Minaj chciała być jak Halle Berry

  Dobrze, że nie została aktorką?...

  Jak informowaliśmy już wcześniej, Nicki Minaj pojawiła się na okładce sierpniowego numeru amerykańskiego wydania Marie Claire.

  Nicki wystąpiła na zdjęciu w dość grzecznej sukience w szkocką kratę, z naszytymi świecącymi ozdobami. W środku magazynu znajduje się sesja, w której oglądać możemy Nicki w obcisłym lateksowym kombinezonie, czerwonej skórzanej sukience i czarno-białej eleganckiej kreacji.

  >>> Nicki Minaj na galowo?? Zobaczcie zdjęcia!

  Oprócz zdjęć pojawia się też oczywiście wywiad z Minaj, który odsłania być może więcej, niż niejedno ze zdjęć gwiazdy. Możemy się z niego dowiedzieć, że Nicki nie zawsze chciała być świecącą cyckami raperką o niewyparzonej gębie. Wcześniej miała nadzieję, że zostanie aktorką, kimś w stylu eleganckiej gwiazdy, aktorki Halle Berry. Cóż, najwyraźniej los chciał inaczej.

  >>> Nicki Minaj jak Barbie-gigant! Zobaczcie zdjęcia!

  „Do 19 roku życia chciałam być taką Halle Berry” – opowiada piosenkarka. „Bardzo w to wierzyłam, ale kiedy mi się nie udawało, załamałam się.” To wtedy zaczęła nagrywać muzykę, a swoją twórczością dzieliła się na MySpace.
  Jak sądzicie, to dobrze, że Minaj nie została aktorką? W końcu dzięki temu teraz możemy słuchać jej zwariowanych kawałków!

  Środa, 10. Lipca 2013