Rihanna wróci do Drake’a?

Prawda, czy plotka obliczona na wkurzenie Chrisa Browna?...

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni? W trójkącie Rihanna / Chris Brown / Drake ten ostatni poszedł na wiele miesięcy w odstawkę, ale najnowsze doniesienia głoszą, że między nim i Rihanną znów coś się dzieje!

>>> Rihanna jako Marilyn Monroe! Zobaczcie!

Drake i Riri spotykali się na przełomie 2010 i 2011 roku. Po rozstaniu dochodziło między nimi do spięć – Rihanna niezbyt pochlebnie wypowiadała się o swoim byłym. To temat Rihanny spowodował też bójkę między Drizzym i Chrisem Brownem w nowojorskim klubie, za co obaj są teraz ciągani po sądach.

>>> Rihanna dostała butelką! Sprawdźcie szczegóły!

Teraz, kiedy Rihanna i Chris Brown na dobre się rozstali, piosenkarka znów odezwała się do Drake’a! „Riri bardzo za nim tęskniła, dlatego jedną z pierwszych rzeczy jakie zrobiła po rozstaniu z Chrisem, był telefon do Drake’a” – mówi znajomy z otoczenia muzyka. „Teraz, kiedy między Chrisem i Rihanną koniec na dobre, Drake ma u niej znowu szansę”.

>>> Awaryjne lądowanie Chrisa Browna… Sprawdźcie co się stało…

Drake’owi chyba na serio zależy na związku z piosenkarką. Muzyk dał nawet podobno byłej dziewczynie ultimatum. „Powiedział, że daje jej miesiąc, by zdecydowała się, czego chce. Po tym czasie on będzie chciał ruszyć naprzód, z nią lub z kim innym. Zależy mu na zbudowaniu z kimś stałego związku”.
Jak myślicie, czy to wszystko prawda, czy tylko plotki rozsiewane przez Drake’a, aby wkurzyć Chrisa Browna?

Czwartek, 11. Lipca 2013