Mariah Carey wystąpiła na scenie ze zwichniętym barkiem

 • Wczoraj (13 lipca) Mariah Carey wystąpiła na MLB All Star Charity Concert w Nowym Jorku. Zobaczcie jak wyglądała!

 • Srawdźcie jak Mariah Carey wyglądała podczas MLB All Star Charity Concert w Nowym Jorku. Gwiazda miała zwichnięty bark...

 • Pomimo bólu i niewygody wokalistka wystąpiła na koncercie charytatywnym. Jak zwykle jej strój był elementem najwyższej wagi. Carey pojawiła się w dwóch różnych sukniach – białej i czarnej.

 • Zaskoczyła nas trzykrotna zmiana ozdobnego temblaka... Na początku był ze zdobionego diamencikami materiału, później z białego futra, a na koniec z czarnego.

 • Co sądzicie o artystce? Doceniacie to, że tak bardzo poświęciła się dla wydarzenia?

 • Najpopularniejsze wideo

  Podziwiamy! Zobaczcie zdjęcia...

  Wczoraj (13 lipca) Mariah Carey wystąpiła na MLB All Star Charity Concert w Nowym Jorku. Gwiazda wystąpiła na scenie ze zwichiętym barkiem… Mariah jak widać jest prawdziwą profesjonalistką *i taka *kontuzja nie powstrzymała jej, aby zagrać koncert.

  Pomimo bólu po świeżym zwichnięciu, wokalistka wystąpiła na koncercie charytatywnym. Jak zwykle jej strój był elementem najwyższej wagi. Carey pojawiła się w dwóch różnych sukniach – białej i czarnej. Oczywiście były one zjawiskowe i prezentowała się w nich pięknie, ale najbardziej zaskoczyła nas trzykrotna zmiana ozdobnego temblaka… Na początku był ze zdobionego diamencikami materiału, później z białego futra, a na koniec z czarnego.

  Co sądzicie o artystce? *Doceniacie to, że tak bardzo poświęciła się dla wydarzenia? *Obejrzyjcie galerię.

  Niedziela, 14. Lipca 2013