Mama Justina Biebera: „Mój syn nie jest ideałem”

  Rozsądny głos na falę krytyki gwiazdora…

  Zachowanie Justina Biebera w ostatnim czasie może nasuwać pytania: kto go tak wychował? Nic dziwnego, że mama gwiazdora, Pattie Mallette poczuła się wywołana do tablicy.

  >>> Bieber dziękuje One Direction… Za co? KLIK!

  19-letni gwiazdor miał ostatnio serię wpadek, gaf i wybryków. Poczynając od ostatniego – sikania do kubła, przez drobniejsze, jak gafa z nagrania z muzeum Anny Frank, stłuczki samochodowe, wizyta w klubie nocnym (co w USA jest prawnie zabronione osobom poniżej 21. roku życia), po palenie jointów. Jak komentuje te doniesienia mama Jusitna?

  >>> Justin Bieber zmężniał! Zobaczcie foty!

  „Nie jestem naiwna, wiem, że moje dziecko nie jest ideałem i nie zawsze podejmuje najlepsze decyzje w swoim życiu” – mówi Pattie Mallette, 38-letnia matka Biebsa.
  Kobieta nie zgadza się jednak, że o Justinie można mówić tylko źle (a taki ton przecież ostatnio przeważa w mediach). „Nie mówi się o tych wszystkich dobrych rzeczach, które codziennie robi. Przecież przed każdym koncertem spotyka się z fanami w ramach działań fundacji Mam Marzenie. Odwiedza fanów w szpitalach, wpłaca pieniądze na cele charytatywne” – wylicza Pattie. „Te wszystkie rzeczy sprawiają, że jestem też z niego dumna”.

  Poniedziałek, 15. Lipca 2013