Producenci t-shirtów drwią z Taylor Swift

  Fani piosenkarki wściekli. Czy sprawa skończy się w sądzie?

  Fani Taylor Swift zareagowali oburzeniem, kiedy do sprzedaży trafił t-shirt z napisem nawiązującym do rzekomych romansów piosenkarki. Na producenta, który sprzedaje koszulki, posypały się gromy. Na szczęście wirtualne.

  >>> Taylor Swift jest nudna?! Według kogo? KLIK!

  Amerykańska firma Bad Kids Clothing (tłum. Ubrania dla Niegrzecznych Dzieci, ta nazwa wiele wyjaśnia)wypuściła na rynek koszulkę z szeregiem męskich imion, które łączy jedno – to imiona wszystkich sławnych chłopaków, z którymi podobno miała romans Taylor Swift (patrz – zdjęcie poniżej). Niestety, w początkowej wersji na koszulce znalazło się także imię Cory’ego Monteitha (zmarłego aktora z serialu Glee), jednak szybko zostało usunięte.
  Kilka lat temu inna firma odzieżowa wypuściła koszulkę z napisem „#Więcej chłopaków niż T.S.”. Już same inicjały wystarczyły, by Taylor Swift zagroziła podjęciem środków prawnych, a producent wycofał się ze sprzedaży t-shirtu.

  >>> Taylor Swift kolekcjonuje pamiątki po byłych chłopakach… Jakie już ma? Sprawdźcie tutaj!

  Tym razem Bad Kids Clothing oznajmiają, że oni nie dadzą się zastraszyć. „Nie wycofamy koszulki ze sprzedaży. Usunęliśmy już imię Cory’ego, to wystarczy. Ta koszulka ma być dowcipna, to ma być żart – rozumiany przez osoby, do których dociera tego typu poczucie humoru” – tłumaczą przedstawiciele firmy.

  >>> Taylor Swift nie lubi dominować. Dlaczego? Odpowiedź TUTAJ!

  Ciekawe czy i tym razem do akcji wkroczy sama Taylor Swift. Gdyby to jednak zrobiła, sama przyznałaby, że miała romans z tymi wszystkimi chłopakami. Może więc tym razem nie zareaguje na zaczepkę…

  Niedziela, 21. Lipca 2013