Jessie J szaleje z kolorem włosów

  Jednego dnia czerwone, następnego niebieskie… Zobaczcie foty!

  Wśród gwiazd najwyraźniej trwa festiwal farbowania włosów. Nawet te, które nie mają za dużo do pokolorowania, także zmieniają sobie kolorek na głowie! Ostatnio farbę zapodała sobie króciutko obcięta Jessie J.

  >>> Jessie J chce być Angeliną Jolie. Dlaczego? Odpowiedź TUTAJ!

  W tym tygodniu piosenkarka wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym jej rozjaśnione wcześniej na blond włosy nabrały buraczkowego odcienia. Fiolet chyba jednak nie do końca przypadł Jessie J do gustu, bo dzień później na jej profilu pojawiła się fota z włosami w kolorze turkusowym.

  >>> Jessie J ma wielki czerwony nos! Sami zobaczcie!

  Pierwsze zdjęcie, z fioletowymi włosami podpisane zostało: „Fiolet fiolet fiolet fiolet fiolet fiolet fiolet do bani”. Na szczęście była przynajmniej zadowolona ze swojego stroju: „Podoba mi się, co mam na sobie”. Nic dziwnego, to komplet z kolekcji American Apparel autorstwa projektanta o ksywie Kesh.

  >>> Jessie J pokazała piersi! Zobaczcie!

  Podpis pod pierwszym zdjęciem w niebieskich włosach brzmiał: „Niebieskie, wszystko jedno. Tylko na dziś? Lol”. Być może Jessie użyła zmywalnych farbek? Na zamieszczonych wczoraj zdjęciach ma już z powrotem swój platynowy blond!

  Jak podobają Wam się eksperymenty Jessie J z kolorem

  Niedziela, 21. Lipca 2013