Britney Spears doradza Justinowi Bieberowi

  Sama wiele przeszła w swoim czasie i wie, co przeżywa Biebs...

  Justin Bieber ma ostatnio bardzo złą prasę – popełnia sporo błędów, ale też trzeba przyznać, że media aż czekają na jego kolejne potknięcie i z radością ogłaszają je światu. Nie ma się co dziwić – żyją z newsów, a na sensacji zarabia się najlepiej. Koło się zamyka…

  >>> Justin Bieber pokazuje rowek! Zobaczcie zdjęcia!

  Jednak prawie każda duża gwiazda przechodziła podobny kryzys – zwłaszcza te, u których szczyt popularności przypadał na tak młode lata. Często niedojrzali jeszcze artyści nie wytrzymywali presji i oczekiwań, robili coraz większe głupstwa, by tylko utrzymać się na topie.

  >>> Justin Bieber wytatuował sobie oko! Zobaczcie to!

  Takie właśnie doświadczenia miała w swoim czasie Britney Spears. W latach 2006-2008 przeżywała potworny kryzys. Ogoliła sobie głowę na łyso, potrafiła zostawić samochód na środku drogi, była pod wpływem środków halucynogennych, przez co odebrano jej na jakiś czas opiekę nad dziećmi, ostatecznie została ubezwłasnowolniona.

  >>> Bieber dziękuje One Direction… Za co? KLIK!

  Można więc uznać, że Britney jest ekspertem w dziedzinie „gwiazda w kryzysie”. Nic dziwnego, że teraz czuje się na siłach doradzać młodszemu koledze, Justinowi Bieberowi.

  >>> Britney Spears z synkami w kinie… Zobaczcie zdjęcia!

  Jak donosi gazeta The Sun, ekipa Biebsa zwróciła się do Britney z prośbą o radę. Piosenkarka poradziła Justinowi podobno, by nie szalał za bardzo z imprezami, bo wtedy popełnia się największe głupstwa. Ostrzegła go, że znajduje się na równi pochyłej, która może prowadzić na odwyk, lub nawet do kostnicy.
  Britney wróciła do normalności, teraz sama wychowuje cudownych synków i wygląda na szczęśliwą. Czy Biebsowi również się to kiedyś uda?

  Poniedziałek, 22. Lipca 2013