Lana Del Rey atakuje Lady GaGę!

  Czuje się zagrożona przez powrót bardziej znanej koleżanki?... Posłuchajcie jej piosenki z dissem na GaGę!

  Lana Del Rey zamieściła w internecine piosenkę, w której atakuje Lady GaGę. Co prawda sceniczne imię „Mother Monster” nie pada w tekście, można się jednak domyślić, że to o nią chodzi!

  W utworze zatytułowanym „So Legit” (tłum. „tak prawdziwa”) słyszymy, jak Lana Del Rey swoim leniwym, cichym głosem recytuje: „Stefani, jesteś do bani / Sprzedajesz 20 milionów egzemplarzy / Szkoda że nie widzieli jak Cię wygwizdali w Williamsburgu (1)”. Przypominamy, że Lady GaGa naprawdę nazywa się Stefani Germanotta.

  Piosenka kończy się gorzkimi słowami: „Co stało się z Brooklynem, co stało się z naszą dzielnicą, kochana / Czy wszyscy oszaleli na punkcie GaGi? / Pamiętasz, kiedy ulice były niebezpieczne, a my byliśmy źli do szpiku, byliśmy źli z natury (2)”.

  Jak podoba Wam się piosenka? Dla nas brzmi to wszystko jakby Lana poczuła się zagrożona powrotem Lady GaGi, która może jej odebrać palmę pierwszeństwa w kategorii „najbardziej ekscentryczna piosenkarka na topie”. A słowa o niebezpiecznych ulicach Brooklynu po prostu nas śmieszą, dajcie spokój – przecież obie piosenkarki uczęszczały do prywatnych szkół z internatem, a nie wychowały się na ulicy!

  POSŁUCHAJCIE PIOSENKI LADY DEL RAY „SO LEGIT”

  (1) oryginalny tekst: Stefani, you suck, I know you’re selling 20 million / Wish they could have seen you when we booed you off in Williamsburg
  (2) oryginalny tekst: What happened to Brooklyn, what happened to our scene, baby? / Have we all gone Gaga crazy? / Remember when the streets used to be dangerous and we were born bad / And we were born bad?

  Środa, 24. Lipca 2013