Selena Gomez zapytana o Justina przerywa wywiad

  Ma już dość pytań o Biebera?...

  Selena Gomez ma już chyba dość pytań o Justina Biebera. W niedzielę piosenkarka w rozmowie z telewizją E! powiedziała zdecydowanie, że nie spotyka się już z byłym chłopakiem. W poniedziałek zapytana znów o Biebsa przerwała wywiad!

  >>> Justin Bieber wytatuował sobie oko! Zobaczcie zdjęcia!

  Dziennikarz WGN News rozmawiał się z Sel przez połączenie satelitarne. Wywiad prowadzony był na wizji, na żywo. W pewnym momencie dziennikarz zadał pytanie: „Jesteście chyba z Justinem Bieberem bliskimi przyjaciółmi. Czy jest coś, czego nie rozumiesz w jego obecnym zachowaniu? On wplątuje się w coraz bardziej oburzające historie”. Na ekranie zamieszczonym w studiu widzimy Selenę, która patrzy z niedowierzaniem w kamerę, a potem na kogoś, kogo nie widać w obiektywie. W momencie, kiedy dziennikarz kończy zadawać pytanie, połączenie się urywa.

  >>> Zobaczcie jak Sel świętowała swoje urodziny!

  Możemy jedynie domyślać się, że sztab Seleny przygotował czarną listę pytań, których piosenkarka sobie nie życzy, a wśród nich były pytania o Biebsa. To tłumaczy zdziwienie Gomez i jej natychmiastową reakcję.
  Przypomnijmy, że w poniedziałek Sel obchodziła swoje 21. urodziny. Kto chciałby gadać o swoim byłym chłopaku w taki dzień?

  Fragment wywiadu z Seleną zobaczycie TU !

  Środa, 24. Lipca 2013