Lady Gaga najbogatszą gwiazdą przed trzydziestką!

  Płacą jej więcej niż Bieberowi i Rihannie!

  Lady Gaga została uznana przez prestiżowy magazyn Forbes najlepiej opłacaną gwiazdą przed 30 rokiem życia. Między czerwcem 2012 roku a czerwcem 2013 roku Gaga zarobiła 80 mln dolarów i zdecydowanie pokonała konkurencję. Wynik piosenkarki jest tym bardziej imponujący, że od marca, kiedy przerwała trasę koncertową i poddała się operacji biodra, praktycznie nie pojawiała się publicznie. Tym samym też nie zarabiała na koncertach.

  >>> Lady Gaga i The Rolling Stones! Zobaczcie zdjęcia!

  Na drugim miejscu znalazł się Justin Bieber, który zarobił 58 milionów dolarów. Na Twitterze Biebs jest numerem jeden i ma więcej fanów niż Lady Gaga, ale portfel piosenkarka ma jednak znacznie grubszy niż Kanadyjczyk. Z zarobkami rzędu 55 mln dolarów na trzecie miejsce załapała się Taylor Swift.

  >>> Lady Gaga wypoczywała na plaży w Portoryko! Zobaczcie jak wyglądała!

  Pierwszą piątkę najlepiej zarabiających zamykają Calvin Harris, na którego konto trafiło 46 milionów dolarów, i Rihanna, która zainkasowała o 3 miliony mniej. Wszystkie gwiazdy z tej listy zarabiają pieniądze nie tylko na sprzedaży płyt i koncertowaniu, ale także mają własne ubrania, kosmetyki i reklamują różne produkty.

  Myślicie, że to sprawiedliwe, żeby piosenkarze zarabiali aż tak duże pieniądze?

  Czwartek, 25. Lipca 2013