Taylor Swift doradza Selenie Gomez

  „Nie nagraj zbyt osobistej płyty” – i kto to mówi?!

  Selena Gomez przyznała, że konsultowała zawartość swojej nowej płyty z Taylor Swift, która doradziła jej, żeby krążek nie był zbyt osobisty!

  >>> Selena Gomez spotyka się z Edem Sheeranem? Sprawdźcie o co chodzi…

  Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Taylor Swift słynie z bardzo osobistych piosenek, w których na ogół opisuje swoje związki i swoich byłych chłopaków. Złośliwi żartują nawet, że Taylor spotyka się z facetami tylko po to, żeby mieć temat na nowe utwory. "":article:29273

  >>> Taylor Swift jest nudna?! Kto tak powiedział? KLIK!

  „Taylor słuchała kilku utworów z mojej nowej płyty. Większość podobała jej się. Ona ma dobre ucho i rozumie muzykę. Doradziła mi jednak, żeby płyta nie była zbyt osobista” – przyznała Selena.

  >>> Taylor Swift produkuje memy! Sprawdźcie szczegóły…

  Prawdopodobnie Taylor chodziło o utwór „Love Will Remember”, który jest o Justinie Bieberze, byłym chłopaku Seleny. Utwór ma trafić na nową płytę, ale w zmienionej wersji. Kawałek jest jednym z ulubionych Seleny i nie ma szans, żeby nie znalazł się na krążku.

  >>> Selena Gomez reklamuje Adidasy… Obejrzyjcie foty!

  „Słowa są piękne. To dla mnie forma poradzenia sobie z tym, co się stało w moim życiu. Najbardziej podoba mi się wers „gdzieś w wieczności jeszcze zatańczymy”, bo jeśli kogoś stracisz i zaczniecie chodzić osobnymi drogami, to i tak zatańczycie jeszcze kiedyś razem” – dodała nieco enigmatycznie Selena.

  >>> Selena Gomez ma nowego chłopaka? Jakiego? KLIK!

  Ostatnio wydawało się, że Selena i Bieber wrócą do siebie, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Najwyraźniej jednak uczucie Seleny do Biebsa nie było powierzchowne. Co o tym sądzicie?

  Piątek, 26. Lipca 2013