Miley Cyrus chce wytatuować sobie imię Chrisa Browna…

  …na twarzy! Mamy nadzieję, że to żart!

  Miley Cyrus najwyraźniej spodobało się wywoływanie kontrowersji. Niedawno nagrała szokujący teledysk ( „We Can’t Stop” ), a teraz twierdzi, że chciałaby wytatuować sobie słowa „Chris Brown” na lewym policzku.

  >>> Miley Cyrus bez majtek? Zobaczcie!

  W wywiadzie dla niemieckiego portalu Promiflash.de piosenkarka została zapytana, czy zamierza sobie coś wydziarać. W odpowiedzi Miley odparła: „Podobno jakaś dziewczyna wytatuowała sobie ‘Drake’ na czole? To szaleństwo. Oto oddana fanka! Dlatego ja myślałam, czy by nie wytatuować sobie ‘Chris Brown’ na tym policzku”.

  >>> Miley Cyrus projektuje obrączki! Sprawdźcie szczegóły!

  Potem Miley ironicznie dodała, że taki tatuaż „dobrze by zrobił na jej karierę”. Oooo, na pewno! Tatuaż na policzku, w dodatku z imieniem „wroga publicznego numer 1” (którym Chris Brown jest bodaj od 2009 roku, czyli od pobicia Rihanny).

  >>> Miley Cyrus w łóżku z Harrym Stylesem! Sprawdźcie sami!

  Pobyt Miley Cyrus w Niemczech chyba na razie nie należy do najbardziej udanych. Gwiazda dostała zatrucia pokarmowego („po wzięciu sushi na wynos – sama się o to prosiłam!” – napisała na Twitterze) i musiała odwołać spotkanie z fanami… Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

  Niedziela, 28. Lipca 2013