One Direction na okładce Teen Vogue’a!

  Ujawniono, dlaczego w filmie nie ma Taylor Swift!

  One Direction pojawią się na okładce wrześniowego numeru Teen Vogue’a. W wywiadzie dla magazynu chłopaki zapewniają, że nie są rozkapryszonymi gwiazdorami. Wyjaśniona też została kwestia braku Taylor Swift w filmie o zespole.

  >>> Który z chłopaków z One Direction uważa się za buntownika? Sprawdźcie szczegóły!

  Morgan Spurlock, reżyser filmu dokumentalnego o One Direction, który jest zatytułowany „This Is Us”, zdradził, że zdziwiły go informacje, że Harry Styles domagał się wywalenia z filmu ujęć z Taylor Swift. Prawda jest zupełnie inna.

  >>> Lakiery i błyszczyki od One Direction… Zobaczcie!

  „Informacje o udziale Taylor w filmie były frustrujące, bo ekipa rozpuszczała nieprawdziwe plotki. Film zaczęliśmy kręcić w styczniu, a wtedy Harry już nie spotykał się z Taylor” – zapewnił Spurlock.

  >>> One Direction nie będą promować prezerwatyw! Dlaczego? KLIK!

  „Do dziś nie mamy ridera, czyli spisu tego, co powinno się pojawić w naszej garderobie przed koncertem. Nigdy nie zrobiliśmy takiej listy. Dostajemy więc te rzeczy, które im się wydaje, że my lubimy, jak jakieś napoje czy jedzenie. Nie jesteśmy żadnymi gwiazdorami” – zapewnił Liam Payne.

  >>> One Direction ćwiczą zumbę… Sprawdźcie szczegóły!

  Na okładkę Teen Vogue’a trafi oczywiście wystudiowane zdjęcie pięknych i przystojnych chłopaków z One Direction. Podczas robienia zdjęć chłopaki wygłupiali się jednak dużo, pozując bardziej na głupków niż na amantów. Zobaczcie foty, na których One Direction wydurniają się. Podobają się wam?

  Poniedziałek, 29. Lipca 2013