Katy Perry nie romansowała z Robertem Pattinsonem!

  Wyjaśniła całą sytuację Kristen Stewart?

  W wywiadzie dla brytyjskiego ELLE Katy Perry, która trafiła także na okładkę pisma, wyznała, że jej znajomość z Robertem Pattinsonem jest czysto platoniczna, a ona wyjaśniła całą sytuację Kristen Stewart.

  >>> Katy Perry i John Mayer kupili dom… Sprawdźcie więcej info!

  „Napisałam jej esemesa, w którym wszystko wyjaśniłam. Napisałem jej, że wiem, że ona czyta te wszystkie rzeczy w necie, ale ja nigdy nie zrobiłabym nic, co by ją dotknęło i oznaczało brak szacunku. Nie jestem taką sobą. Staram się być jedynie przyjaciółką dla Roberta. Problem jest taki, że niestety mam cycki” – zapewniła Katy.

  >>> Katy Perry i Rihanna planują wspólne safari! Dowiedzcie się więcej!

  Katy przyznała też, że rozstała się w Johnem Meyerem ze względu na jego zachowanie oraz swoje problemy, z którymi musi radzić sobie każda kobieta. Gwiazda nie doprecyzowała, o co chodzi. Zapewniła też, że bardzo lubi Rihannę i się z nią przyjaźni.

  >>> Robert Pattinson – niechlujny, wyluzowany… Zobaczcie jego ostatnią stylówkę!

  Robert Pattison rozstał się definitywnie z Kristen Stewart. Potem był widywany wielokrotnie z Katy Perry, co wywołało falę spekulacji o ich romansie. Smaczku dodawał fakt, że Katy i Kristen przyjaźnią się. Myślicie, że Katy miała ochotę na Roberta i nic z tego nie wyszło, czy faktycznie były to kumplowskie spotkania?

  Wtorek, 30. Lipca 2013