Katy Perry puszcza bąki przy Robercie Pattinsonie!

  Jest dumna, że z nim nie spała!

  Katy Perry kontynuuje akcję zapewniania, że nic oprócz przyjaźni nie łączy jej z Robertem Pattinsonem. Tym razem wyznała, że pierdzi przy nim i nigdy z nim nie spała!

  „Pierdzę przy Robercie. Dosłownie. A nigdy nie robiłam tego przy facecie, z którym się spotykałam. Taka jest zasada. Robert jest moim kumplem. Jestem dla niego jak starsza siostra. Kumplujemy się. Jedną z rzeczy, z której jestem najbardziej dumna, jest to, że nie spałam z Robertem. Taka jest prawda” – zapewniła Katy w rozmowie z brytyjską wersją ELLE.

  >>> Katy Perry je śmieciowe żarcie! Sprawdźcie sami!

  Robert Pattinson spotykał się ze swoją filmową partnerką z serii „Zmierzch” Kristen Stewart. Aktorka zdradziła go jednak na planie filmu „Królowa Śnieżka i Łowca” z reżyserem tego obrazu. Robert dał Kristen drugą szansę, ale związek nie wytrzymał próby czasu. Katy Perry rozstała się zaś z Johnem Mayerem. Katy i Robert byli razem widywani, co wywołało plotki o ich romansie. Smaczku dodawał fakt, że Katy i Kristen kumplują się.

  >>> Katy Perry będzie lepiej bez Johna Mayera? Czy na pewno?

  Myślicie, że między Katy a Robertem faktycznie nic nie ma? Czy może raczej te zapewnienia Katy i milczenie Roberta świadczą o czymś zupełnie przeciwnym?

  Poniedziałek, 05. Sierpnia 2013