Była żona Ushera chce odzyskać opiekę nad synem

  Po wypadku chłopca na basenie złożyła papiery do sądu...

  Kilka dni temu syn Ushera, Raymond V, miał poważny wypadek na basenie i został przewieziony do szpitala. Wydarzenie to natychmiast wykorzystała była żona Ushera, Tameka Raymond, która złożyła w sądzie papiery w sprawie rozpatrzenia warunków opieki nad dzieckiem.

  >>> Usher odzyskał prawa rodzicielskie! Przeczytajcie artykuł!

  Tameka Raymond oświadczyła, że otoczenie Ushera, który pełni główną opiekę nad chłopcem, stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia dziecka. Dodała, że „osoby, które obecnie zajmują się chłopcem są niekompetentne i nie przykładają się do opieki".

  “>>> Usher: „bycie ojcem przychodzi mi w sposób naturalny”! Sprawdźcie, co jeszcze powiedział!”:/newsy/17443-usher-bycie-ojcem-przychodzi-mi-w-sposob-naturalny

  Kobieta ma na myśli prawdopodobnie ciotkę Ushera, która zajmowała się chłopcem, kiedy doszło do wypadku. Tameka już wcześniej składała skargi na ciocię muzyka twierdząc, że wpuściła do domu, w którym mieszkają Usher z synem, fanatycznego stalkera.

  Sama matka chłopca ma ograniczone prawa do opieki nad synem. Wypadek na basenie potraktowała jako możliwość negocjowania werdyktu sądu…

  Czwartek, 08. Sierpnia 2013