Wiemy, ile kasy warci są One Direction na rynku!

  No, strzelajcie – ile?

  No, strzelajcie – ile warci są na rynku chłopcy z One Direction? Odpowiedź brzmi: dużo. BARDZO dużo.

  A dokładniej – prawie miliard dolarów. Tak przynajmniej wyliczył magazyn Business Insider, którego analitycy twierdzą, że do końca tego roku zarobią właśnie okrągły miliard.

  >>> Chcesz pachnieć jak One Direction? Przekonaj się, czy warto!

  Prawie połowę tej sumy, czyli niecałe 500 milionów dolarów stanowią podobno przychody z trasy koncertowej One Direction. To prawdziwy fenomen w obecnych czasach. Z drugiej strony chłopcy ciężko pracują na tę kasę. Jak wyliczyli specjaliści: 1D dali już w tym roku 120 koncertów, w których udział brało średnio 12,500 widzów.
  Około 300 milionów dolarów wyniesie zysk ze sprzedaży płyt One Direction.
  Skąd ta suma? Prosta matematyka. Na świecie sprzedało się już 30 milionów egzemplarzy albumów 1D, każdy o wartości około 10 dolarów.

  >>> One Direction chcą zrobić sobie 10–letnią przerwę w karierze! Co na to fani?

  W sierpniu odbędzie się premiera filmu „This Is Us”. Do kina wybiorą się zapewne wszystkie fanki, które nie zdołały zobaczyć One Direction na żywo. Dodatkowo część z nich kupi zapewne DVD. W sumie film może przynieść zyski równe 165 milionów dolarów.
  Resztę zysków przyniosą reklamy, kosmetyki i inne akcje sygnowane przez 1D. W sumie – co najmniej miliard dolarów. I to w jakim ładnym opakowaniu!

  Chcielibyście tyle zarabiać?…

  Niedziela, 11. Sierpnia 2013