Rapująca Miley Cyrus [zobaczcie wideo!]

  Za to nagranie dostało się jej potem na Twitterze…

  Miley Cyrus dawno już porzuciła wizerunek słodkiej Hannah Montana. Już wszyscy wiedzą, że teraz jest ostrą, krótko obciętą laską, która nosi grill na zębach, trzęsie tyłkiem i słucha hip hopu!

  Niestety, nie wszystkim podoba się ta przemiana gwiazdy. I nie mówimy tylko o tych, którzy krytykują jej nową fryzurę. Miley naraziła się także osobom, które* twierdzą, że jest nieautentyczna!*

  >>> Miley Cyrus kocha krótkie włosy! Zobaczcie zdjęcia!

  Wczoraj piosenkarka i aktorka zamieściła wykonane telefonem komórkowym nagranie prezentujące, jak rapuje do kawałka rapera French Montana (zresztą w jego towarzystwie) pt. „Ain’t Worried About Nothing”. Podekscytowana Miley puściła też na Twitterze post o treści: „#HaaaaaannnnaaaaMontana @FrencHMonTanA”.

  >>> Miley Cyrus całuje się z potworem! Sprawdźcie!

  Najwyraźniej nie wszystkim spodobało się rapowanie Cyrus. Miley usłyszała prawdopodobnie kilka cierpkich słów, bo chwilę potem dodała na Twitterze: „Wiem, jakiego koloru jest moja skóra. Nie musisz mi przypominać, suko”.
  Możemy się tylko domyślać, że ktoś wypomniał Miley, że podszywa się pod kulturę hiphopową, podczas gdy sama jest gwiazdą pop.

  A Wy – co sądzicie o raperskich umiejętnościach Miley Cyrus?
  NAGRANIE RAPUJĄCEJ MILEY MOŻECIE OBEJRZEĆ TU >> KLIK!

  Środa, 14. Sierpnia 2013