Taylor Swift i „śmieciowa lista” byłych chłopaków

Piosenkarka żałuje byłych związków, ale dodaje, że złamane serce to jej ulubiony temat do pisania piosenek!...

Taylor Swift zamieściła imiona wszystkich swoich byłych chłopaków na tak zwanej „śmieciowej liście”, czyli „liście rzeczy, jakich najbardziej żałuje w życiu”.

Piosenkarka ma na swoim koncie romanse z wieloma znanymi gwiazdami, takimi jak John Mayer, Joe Jonas, Jake Gyllenhaal, Taylor Lautner i Harry Styles. Teraz twierdzi, że każdego z nich żałuje, a miłość to „bezlitosna gra”.

>>> Taylor Swift pisze piosenki o rozstaniu z Harrym! Sprawdźcie jakie!

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. O każdym ze swoich byłych chłopaków Taylor napisała przecież piosenkę. „Każdy z powodów do moich rozczarowań zaowocował piosenką, z której jestem dumna” – opowiada Swift.
Piosenkarka zdradziła też, że złamane serce to jej ulubiony temat, z którego najchętniej czerpie inspiracje do swoich utworów. „Wydaje mi się, że kiedy przeżyjesz miłosny zawód, potrzebujesz muzyki bardziej, niż kiedy jesteś szczęśliwy” – tłumaczy Taylor.

„Jest coś pięknego w ludziach ze złamanym sercem. Znacznie dokładniej analizują swoje uczucia. Kiedy jesteś szczęśliwy i zakochany, nie musisz o tym myśleć. Miłość to proste uczucie, nie musisz go analizować. Kiedy muzyka jest wszystkim, co ci pozostało, kiedy jesteś samotny i tęsknisz za kimś, wtedy piszesz piosenkę która dokładnie opisuje, co czujesz” – dodaje Swift.

>>> Ed Sheeran i Taylor Swift w wesołym miasteczku! Obejrzyjcie zdjęcia!

Tym samym Taylor Swift zdaje się potwierdzać przypuszczenia, ze specjalnie się zakochuje, a potem rozstaje, by mieć temat do piosenek. To trochę chore, nie sądzicie?…

Czwartek, 15. Sierpnia 2013