Pharrell Williams i Swizz Beatz świętują w Las Vegas!

 • Swizz Beatz i Pharrell Williams świętują w Las Vegas! Zobaczcie Foty!

 • Przedwczoraj (21 sierpnia) Pharrell Williams i Swizz Beatz pojawili się na imprezie z okazji 10. rocznicy powstania marki Williams’ Billionaire Boys Club, która miała miejsce w Las Vegas. Chyba nie ma lepszego miejsca na świętowanie sukcesu!

 • Linia ubrań Pharrella sprzedaje się naprawdę nieźle! Można mu pogratulować sukcesu!

 • Beatz włożył czarny t-shirt z nadrukiem, jeansy i sportowe buty. Całość wzbogacił czapką z daszkiem, okularami i grubym łańcuchem ze zdjęciem… Fajny zestaw?

 • Pharrell wybrał biały t-shirt, czarną marynarkę i krótkie jeansowe spodenki, do których dobrał bordowe ciężkie buty, czarny zegarek i słomkowy kapelusz… Czy to dobra stylówka na imprezę?

 • Jak Wam się podobają stylizacje chłopaków na imprezie w klubie Pure Nightclub?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie fotki z 10. rocznicy powstania marki Williams’ Billionaire Boys Club

  Przedwczoraj (21 sierpnia) Beatz i Pharrell Williams pojawili się na imprezie z okazji 10. rocznicy powstania marki Williams’ Billionaire Boys Club, która odbyła się w Pure Nightclubie w Las Vegas. Linia ciuchów Billionaire Boys Club powstała z inicjatywy Pharrella, który może się teraz poszczycić nie lada sukcesem! Jego ubrania sprzedają się całkiem nieźle!

  Obaj panowie przyszli w strojach na tzw. „luzie” i wyglądali naprawdę czarująco!

  Beatz włożył czarny t-shirt z nadrukiem, jeansy i sportowe buty. Całość wzbogacił czapką z daszkiem, okularami i grubym łańcuchem ze zdjęciem.

  Pharrell zaś wybrał na tę okoliczność biały t-shirt, czarną marynarkę i krótkie jeansowe spodenki, do których dobrał bordowe ciężkie buty, czarny zegarek i słomkowy kapelusz.

  Jak według Was prezentują się chłopaki? Czy to dobre stylówki na imprezę? Zobaczcie fotki i oceńcie sami!

  Piątek, 23. Sierpnia 2013