Posłuchajcie nowego kawałka Eminema – Berzerk!

  Raper jest w formie. Sprawdźcie sami!

  Eminem wypuścił dziś najnowszy singiel, „Berzerk”, który znajdzie się na nowym albumie rapera, „MMLP2”. To pierwszy kawałek muzyka od 3 lat (od 2010 roku, kiedy to ukazała się jego poprzednia płyta „Recovery”).

  „Berzerk” to ostry kawałek z rockowym zacięciem, brzmiący nieco jak utwory Beatie Boys. Eminem rapuje na nim – jak zwykle z prędkością karabinu maszynowego – o tym, żeby korzystać z życia, póki żyjemy.

  >>> Eminem rzuca kino! Sprawdźcie dlaczego!

  Tekst z jednej strony namawia do ostrego imprezowania, z drugiej – brzmi jak napisany przez dojrzałą osobę, do której dotarła świadomość, że życie jest krótkie i trzeba z niego korzystać. Ma więc do przekazania jedną prostą myśl: carpe diem (chwytajcie dzień).
  __„Rozruszamy tę imprezę, aż rozwalimy dom / Więc pogłośnijcie muzykę, / Pprzę to / Zanim wyciągniemy kopyta / Życie jest za krótkie, żeby nie pójść na całość”__ – rapuje Eminem w nowym utworze.

  >>> Eminem karmiony owocami przez dinozaury?! Zobaczcie, o co chodzi!

  Jak zwykle Eminem zaczepia swoich kolegów z show biznesu. Odnosi się do byłego męża Britney Spears („K-Fed” to Kevin Federline), mówi też o „brzydkich Kardashianach”.

  Podsumowując: „Berzerk” to stary, dobry Eminem. Fajnie, że jest z powrotem. Nowy album rapera, „MMLP2”, ukaże się 5 listopada.

  POSŁUCHAJCIE NOWEGO UTWORU EMINEMA „BERZERK " ">> KLIK!":/static/redirect_posluchajcie_nowego_kawalka_eminema_berzerk

  Wtorek, 27. Sierpnia 2013