Urodziny Michaela Jacksona!

  Weź udział w światowej akcji #WeAreOne i obejrzyj Top 10 Michaela Jacksona już jutro (czwartek, 29 sierpnia) o 9:00 na naszej antenie!...

  Uwaga fani Michaela Jacksona! Jutro (czwartek, 29 sierpnia) Król Popu obchodziłby swoje urodziny. Jeśli nie jesteście w stanie osobiście uczestniczyć w specjalnym koncercie urodzinowym Króla Popu „MichaelJacksonONE” w Las Vegas, zapraszamy do wirtualnego uczestnictwa w świętowaniu!

  Jeszcze dziś w nocy (czyli teoretycznie już w czwartek, bo minutę po północy) rozpocznie się pierwsza w historii uroczystość „Michael Jackson We Are One Worldwide Birthday Celebration”.

  >>> Michael Jackson powraca…! Sprawdźcie, o co chodzi!

  Teraz każdy fan MJ może wziąć udział w obchodach jego urodzin – wystarczy, że do Globalnej Mapy Urodzin doda swoje zdjęcie lub wideo z przesłaniem dla całego świata.

  Michael Jackson uważał, że wszyscy ludzie są niepowtarzalni i równi niezależnie od rasy czy kultury, i że pracując razem zmienią świat na lepszy. *Jego przesłaniem były: jedność, harmonia i nadzieja. *

  Światowa impreza celebrująca urodziny Michaela rozpocznie się na Wyspach Kiribati i Nowej Zelandii (w tamtej strefie czasowej najwcześniej zacznie się 29 sierpnia) *a następnie poprzez cały świat dotrze do Hawajów i Samoa, w których strefie czasowej zakończy się ten ważny dzień. *
  Fani Michaela przez 24 godziny będą mieli okazję tworzyć i udostępniać swoje zdjęcia i filmy popierając w ten sposób pomysły artysty na lepszy świat.

  >>> Duch Michaela Jacksona przemówił! Wierzycie w to?!

  Przez cały dzień Globalna Mapa „We Are One” na całym świecie prezentować będzie myśli i życzenia fanów Michaela łącząc nas wszystkich w prawdziwą społeczność globalną.

  Michael Jackson – geniusz i wizjoner był wszechstronnym artystą, który łączył różne muzyczne style i formy sztuki. „We Are One” to kwintesencja filozofii Michaela: miłość, nadzieja i pokój.

  Jeśli chcesz oddać hołd Michaelowi w dniu jego urodzin prześlij zdjęcie lub krótki film ze swoim przesłaniem dla lepszego świata.

  Tymczasem jutro (czwartek, 29 sierpnia) na antenie VIVA Polska o 9:00 – odliczanka Top 10 Michael Jackson! Zapraszamy!

  #WeAreOne !

  Środa, 28. Sierpnia 2013