Kolejna zaskakująca stylizacja Lady Gagi

 • Kolejna zaskakująca stylizacja Lady Gagi. Zobaczcie, co wymyśliła tym razem!

 • Wczoraj (28 sierpnia) Lady Gaga została przyłapana, w trakcie opuszczania hotelu w Londynie. Od razu przyciągnęła uwagę gapiów! Sprawdźcie, co na siebie włożyła!

 • Gwiazda założyła dość konserwatywną szarą marynarkę i ołówkową spódnicę zasłaniającą kolana, do których dobrała kremowe szpilki. Całość wyglądała bardzo klasycznie… Podoba Wam się?

 • Gaga nie byłaby sobą, gdyby nie dołożyła do tego szczypty ekstrawagancji i krzykliwości! Uznała, że idealnym uzupełnieniem jej stroju będzie czarny kapelusz z piórami oraz muszelki wplecione we włosy… Co sądzicie o takich dodatkach?

 • Jak podoba się Wam ta stylówa Lady Gagi? Nie poniosła jej trochę wyobraźnia?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie, co wymyśliła tym razem!

  Wczoraj (28 sierpnia) Lady Gaga została przyłapana, w trakcie opuszczania hotelu w Londynie. Od razu przyciągnęła uwagę gapiów!

  Gwiazda założyła dość konserwatywny szary kostium, składający się z prostej szarej marynarki i ołówkowej spódnicy zasłaniającej kolana, do którego dobrała kremowe szpilki. Całość wyglądała bardzo klasycznie… Ale to nie koniec! Lady Gaga nie byłaby sobą, gdyby nie dołożyła do tego szczypty ekstrawagancji i krzykliwości!

  Piosenkarka uznała, że idealnym dopełnieniem jej stroju będzie czarny kapelusz z piórami (trochę w stylu irlandzkiego skrzata z garncem złota) oraz muszelki wplecione we włosy

  Co sądzicie o tej stylówie? Czy wszystkie elementy do siebie pasują? Ciekawe, czym jeszcze zaskoczy nas Lady G.?!

  Obejrzyjcie galerię!

  Czwartek, 29. Sierpnia 2013