Harry Styles odpowiada na diss Taylor Swift

  Nie ma do niej żalu… Miejmy nadzieję, że vice versa!

  W swoim przemówieniu podczas odbierania nagrody na zeszłotygodniowych MTV VMA Taylor Swift zrobiła aluzję do swojego byłego chłopaka, Harry’ego Stylesa z One Direction. Teraz chłopak wreszcie zareagował na zaczepkę.

  >>> Taylor Swift jest nudna?! Sprawdźcie kto tak powiedział…

  Taylor odbierała nagrodę za piosenkę „I Knew You Were Trouble”, o której od początku mówi się, że została napisana po rozstaniu ze Stylesem i że to on jest jej adresatem. Na scenie Swift powiedziała zjadliwie: „Chciałam też podziękować osobie, o której jest ta piosenka i która dokładnie wie, o kim mówię. Widzisz, dzięki tobie dostałam nagrodę, dzięki”. Siedzący na widowni Harry Styles wyglądał na zakłopotanego, podczas gdy jego koledzy patrzyli się po sobie porozumiewawczo.

  >>> Taylor Swift urządza sypialnię dla Eda Sheerana! Dowiedzcie się więcej…

  Dziennikarze spytali wreszcie Hazzę, co sądzi na temat tego przytyku. „Lubię żarty, więc wszystko jest w porządku” – odpowiedział Harry.

  >>> Harry Styles z 1D z córką Roda Stewarta? Sprawdźcie szczegóły TUTAJ!

  Na afterparty MTV VMA Styles i Swift bawili się razem (zresztą w towarzystwie ich wspólnego przyjaciela, Eda Sheerana), co widać na zdjęciu poniżej. Najwyraźniej więc żadne z nich nie ma żalu do drugiego.

  >>> Taylor Swift kolekcjonuje pamiątki po byłych chłopakach… Sprawdźcie szczegóły!

  Wydaje Wam się, że Harry i Taylor naprawdę zapomnieli już o swoim związku i o rozstaniu, i mogą zostać jeszcze przyjaciółmi?

  Piątek, 30. Sierpnia 2013