NE-YO na rozdaniu na TGI Friday Red Hot Summer of Music Competition

 • NE-YO wręcza nagrody na TGI Friday Red Hot Summer of Music Competition. Zobaczcie, jak się prezentował!

 • Kilka dni temu (28 sierpnia) NE-YO uświetnił swoją obecnością konkurs wokalny – TGI Frida Red Hot Summer of Music Competition. Miał tam do spełnienia ważne zadanie – wręczyć nagrodę zwycięzcy!

 • NE-YO okazał się wspaniałym, ciepłym i otwartym prowadzącym, z którego rąk dyplom świadczący o zwycięstwie otrzymała uradowana Felicia Milikan. Gratulujemy!

 • Gwiazdor r’n’b pojawił się w codziennym i nieskomplikowanym stroju. Włożył szarą koszulę, jeansy, do których dobrał trampki. Czy to dobry wybór?

 • Całość dopełnił, wszechobecnym w jego stylówach, kapeluszem i złotymi łańcuchami. Wyglądał bardzo młodzieżowo!

 • Jak Wam się podoba NE-YO w takim wydaniu? Czy jego stylówka nie znudziła się już?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie, jak się prezentował. Prostota i elegancja!

  W tym tygodniu w Nowym Yorku odbył się konkurs wokalny – TGI Frida Red Hot Summer of Music Competition, który został uświetniony obecnością gwiazdy r’n’b, NE-YO.

  Piosenkarz odegrał tam bardzo ważną rolę… Został poproszony o wręczenie nagrody najbardziej utalentowanemu uczestnikowi.
  NE-YO okazał się wspaniałym, ciepłym i otwartym prowadzącym, z którego rąk dyplom świadczący o zwycięstwie otrzymała uradowana Felicia Milikan. Na koniec imprezy dał również krótki koncert!

  Gwiazdor r’n’b pojawił się w codziennym i nieskomplikowanym stroju. Włożył szarą koszulę, jeansy, do których dobrał trampki. Swój strój dopełnił, zawsze obecnym w jego stylizacjach, kapeluszem i złotymi łańcuchami.

  Co sądzicie o stylówie NE-YO? Obejrzyjcie foty i oceńcie sami!

  Sobota, 31. Sierpnia 2013