Beyonce w wesołym miasteczku!

 • Beyonce bawi się w wesołym miasteczku! Zobaczcie gwiazdę w trakcie kręcenia jej nowego teledysku!

 • Przedwczoraj (29 sierpnia) Beyonce pojawiła się w wesołym miasteczku w Nowym Jorku, gdzie postanowiła nagrać tam swój nowy klip! Obejrzyjcie galerię!

 • Bee idealnie wpasowała się w luzackie klimaty wesołego miasteczka. Założyła luźną białą koszulkę, spod której wystawał czarny biustonosz, przetarte jasne jeansy i dość ciężkie czarne buty na obcasie. Podoba się Wam taki prosty zestaw?

 • Całość urozmaiciła dużymi złotymi naszyjnikami i bransoletkami… Dobrze dobrała dodatki?

 • Lubicie roześmianą Beyonce? Czekacie na jej nowy klip? My nie możemy się już doczekać!

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie gwiazdę na planie nowego teledysku!

  Przedwczoraj (29 sierpnia) Beyonce pojawiła się w wesołym miasteczku w Nowym Jorku. Gwiazda nie przyjechała tam, tylko po to, żeby się pobawić – Bee pnagrywała tam swój nowy klip!

  Królowa muzyki r’n’b wyglądała świetnie. Jak na fashionistkę i kobietę z wyczuciem stylu idealnie wpasowała się w luzackie klimaty wesołego miasteczka.* Założyła luźną białą koszulkę*, spod której wystawał czarny biustonosz, przetarte jasne jeansy i dość ciężkie czarne buty na obcasie. Całość urozmaiciła dużymi złotymi naszyjnikami i bransoletkami. Prosty, aczkolwiek przykuwający uwagę strój!

  Wyraźnie można było zauważyć, że Beyonce bawi się świetnie! Ciągle się śmiała i wygłupiała… Widać, że kocha to, co robi!

  Lubicie roześmianą Beyonce? Czekacie na jej nowy klip? Obejrzyjcie foty z parku rozrywki!

  Sobota, 31. Sierpnia 2013