Miley Cyrus odradza wczesne zaczynanie kariery

Jako była „nastoletnia gwiazda” chyba wie, co mówi…

Miley Cyrus, była gwiazda Disney’a, obecnie – lubiąca szokować (czego dowiodła ostatnim występem na MTV VMA) piosenkarka przestrzega dzieci i młodzież, by nie zaczynali kariery zbyt wcześnie.

Znana niegdyś lepiej jako Hannah Montana aktorka miała zaledwie 11 lat kiedy pierwszy raz wystąpiła w TV. Teraz Miley uważa, że dzieci powinny raczej cieszyć się beztroskim życiem, a nie zaczynać karierę i poddawać się presji opinii publicznej.

>>> Mama Robina Thike zgorszona popisem Miley Cyrus. Wy też?

„Kiedy ludzie pytają, jakie rady dałabyś dzieciom, które chcą zostać aktorami, odpowiadam: nie róbcie tego. Cieszcie się dzieciństwem” – mówi Cyrus.
Miley dodaje, że ciężko przypłaciła zmianę wizerunku. Wcześniej była nastoletnią gwiazdą, reprezentującą duży koncern. Zgadzamy się tu całkowicie – widać, jak ciężko jej się odciąć od tego image’u, a dodatkowo ludzie dużo bardziej surowiej oceniają jej prowokacyjne zachowanie, które innej gwieździe uszłoby na sucho…

>>> Tata Miley Cyrus wspiera ją po VMA’sowym występie… Sprawdźcie, co powiedział!

W obronie córki stanął ostatnio jej tata, Billy Ray Cyrus: „Zawsze będzie moją małą córeczką, niezależnie od tego, jak potoczą się sprawy w tym cyrku, który nazywamy show biznesem”.

Ciekawe, kiedy „Miley gate” ucichnie…

Niedziela, 01. Września 2013