Chris Brown znów zadziera z prawem!

  Co przeskrobał tym razem?

  Jak się okazuje, Chris Brown na szczęście nie narozrabiał jakoś szczególnie bardzo. Razem ze swoimi kumplami zakłócał ciszę nocną, czym rozwścieczył swoich sąsiadów…

  >>> Mural Chrisa Browna przeraża jego sąsiadów! A Wam, jak się podoba?

  Gwiazdor muzyki r’n’b jest sławny z tego, że łamie prawo. Pamiętacie jego poprzednie incydenty: bójkę z Frankiem Oceanem i mało estetyczne graffiti (zębate potworki), którym zniesmaczył sąsiadów? Chris Brown zdecydowanie nie należy do spokojnych artystów!

  >>> Chris Brown i Frank Ocean pobili się! Sprawdźcie, o co poszło!

  W środę (27 sierpnia) o 3 nad ranem z domu Chrisa dobiegały hałasy, które nie pozwoliły spać innym mieszkańcom zachodniego Hollywood. Co to były za hałasy? Jak się okazało, Brown razem ze swoimi kumplami zachowywali się zbyt głośno w trakcie przebywania na zewnątrz budynku. Sąsiedzi wezwali policję.
  Podobno* gwiazdor zachował się bardzo kulturalnie i bez żadnych problemów zastosował się do poleceń funkcjonariuszy*. Od razu zaprosił swoich gości do środka i zadbał o ciszę.

  Mark Geragos, wieloletni adwokat Browna, również potwierdza, że wszystko zostało załatwione bez większych problemów. Cieszymy się, że Chris zachował spokój i tak sprawnie ogarnął całą tę sytuację. Brawo!

  Chris, trzymaj tak dalej!

  Poniedziałek, 02. Września 2013