Ed Sheeran upija się „na wesoło”!

  Rizzle Kicks zdradzają, jak upija się Sheeran!

  Ed Sheeran jest wesołkiem, kiedy się upija – zdradzają chłopaki z Rizzle Kicks. Brytyjski duet hip-hopowy twierdzi także, że * Ed uwielbia brać udział w tzw. „rap bitwach”, kiedy jest podcięty.*
  „Na 100 procent, on jest cholernie zabawny.”

  >>> Ed Sheeran: z powodu wyglądu nie łatwo było mu zacząć karierę… A jednak się udało!

  „Jest głośny. Bierze udział w rap bitwach z każdym i rapuje o wszystkim… Czasem zapomina o przestrzeni interpersonalnej. Zdarza się, że ląduje niemalże na twojej twarzy”.

  Jednak względem kobiet Ed jest spokojny, wyluzowany i pełen szacunku
  Chłopaki dodają: „Ed jest miłym facetem. Czasem kobiety są przestraszone, jeżeli mężczyzna zbliża się do nich bez słowa, ale Ed jest strasznie zagrażający, prawda?”

  __„On jest miłym rudzielcem , który jest szczęśliwy, gdy gra miłosne piosenki na gitarze akustycznej. Nie jesteś w stanie powiedzieć do niego „spie****, koleś””.__*

  >>> Ed Sheeran szuka dziewczyny… Znajdzie?

  22-letni wokalista zmaga się ideą symbolu seksu. Tak naprawdę większość kobiet wolałaby się nim zaopiekować, niż z nim flirtować. Ostatnio wspomniał: „Zrozumiałem koncepcję kobiet krzyczących w moim kierunku. Oczywiście, to jest bardzo pochlebne, ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek uważał siebie za symbol seksu”. „Jeżeli rozmawia się z dużą liczbą kobiet, wtedy one wolą zabrać mnie do domu i niańczyć, niż wziąć do łóżka. Takie jest moje wrażenie”.

  Poniedziałek, 02. Września 2013