Lady Gaga nie kocha sławy aż tak bardzo!

Ujawnia też swoją miłość do Eltona Johhna i One Direction

Lady Gaga ujawniła w wywiadzie dla “The Sun” stwierdziła, że nie tworzy już tylko dla sławy, ale jest bardziej zainteresowana uwielbieniem ze strony swoich fanów. Opowiadała również o swojej głębokiej miłości do Eltona Johna i nowych kumpli po fachu, One Direction.

__ „Kiedy miałam operację, strasznie tęskniłam za byciem na scenie i aplauzem.”__ – tłumaczy Gaga. „To jest niesamowite uczucie, gdy wiesz, że słuchacze są szczęśliwi. Kiedy uda mi się to zrobić, ja również jestem szczęśliwa. Nie tęsknie za sławą czy uwagą bez tej reszty. Cieszę się z mojego przestoju, ponieważ odmłodziło to moją kreatywność i pozwoliło na przemyślenia na temat siebie i ostatniego roku.”

>>> Lady GaGa uszczęśliwia fana. Sprawdźcie, co zrobiła!

Lady G. dodaje też „ Zadałam sobie sprawę, że nie robię tego dla sławy. Nie potrzebuję być rozpoznawalna, żeby czuć, że żyję. Tęsknię za byciem na scenie, śpiewaniem i tańczeniem, ale nie tęsknie za strojeniem się. Ciągle jestem wystrojona, ale robię to u siebie w mieszkaniu. Robię to tylko dla siebie.”

Lady Gaga twierdzi, że ponad sławę kocha swoich fanów. Ale nie tylko ich darzy takim uczuciem. Piosenkarka wspomina, że na liście jej ukochanych jest również Elton John: „Kocham go bardzo mocno. Jego chłopcy są przepiękni. To zaszczyt być ich matką chrzestną.”

>>> Lady Gaga już po operacji. Zobaczcie, jak szybko wróciła do zdrowia!

Również One Direction znajdują się w zasięgu miłości Lady Gagi „Nie mogę ułożyć chłopców z One Direction w porządku od najbardziej ulubionego do najmniej, bo oni wszyscy są przesłodcy.” Nie możemy się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Chyba nie da się wybrać najsłodszego członka zespołu!

Na koniec dodała: „Ci chłopcy są wyjątkowi. Twardo chodzą po ziemi. Poznałam ich na VMA i muszę przyznać, że są bardzo fajni. Bez wątpienia są na swoim miejscu z dobrych powodów, a ja to uwielbiam.”

Co sądzicie, o zwierzeniach Lady Gagi? Wierzycie jej deklaracjom?
.

Poniedziałek, 02. Września 2013