Kim Kardashian znów rozbierze się dla Playboy’a?

  Pokaże się nago tak krótko po urodzeniu dziecka?...

  Gwiazda reality show wspomniała o swoich aspiracjach do wystąpienia nago zaraz po porodzie na łamach magazynu Playboy. Deklaracje te składała jeszcze przed narodzinami swojej córeczki (15 czerwca) North West – jej pierwszego dziecka z Kanye Westem.

  >>> Kim Kardashian urodziła córkę! Do kogo jest podobna?

  Swoim postanowieniem podzieliła się w trakcie kręcenia odcinka do reality show pt. „Rodzina Kardashianów”. Stwierdziła wtedy, że jest gotowa na to, by pozwolić sobie na kolejne niecenzuralne zdjęcie: „Jak tylko dziecko wyskoczy, chcę, żeby Playboy zrobił mi rozbierane fotki.”

  >>> Druga seks taśma Kim Kardashian! Sprawdźcie, co tym razem wymyśliła!

  Wcześniej Kim pojawiła się na okładce pisma dla panów w 2007 roku. Roznegliżowane zdjęcia przyczyniły się do wzrostu jej popularności. Gwiazda twierdzi także, że jej „występ” w Playboy’u był ucementowaniem jej niezależności. Tłumaczy: „To była taka moja niezależna sprawa. Zawsze siedziałam w książkach, bez problemu byłam w stanie zadowolić rodziców i być dobrą córką.”

  Dodała również: „Czuję, że to była jedyna decyzja, którą mogłam podjąć. I myślę, że wyszło świetnie. Będę miała te zdjęcia na zawsze.”

  Chcielibyście zobaczyć Kim na łamach Playboy’a? Myślicie, że to byłaby dobra sesja?

  Wtorek, 03. Września 2013